Profil společnostiSpolečnost TVIN, a. s. již řadu let patří k předním nápojovým velkoobchodům v České republice. Své postavení si drží zejména v regionech Praha a Středočeský kraj.
Působíme na českém trhu již od roku 1990 a specializujeme se předenvším na gastronomii.
Společnost záručuje kompletní servis a spolehlivost. Odběratelům rádi nabízíme stoprocentní služby s přidanou hodnotou.

Široký sortiment
V naší nabídce naleznete více než 3 500 položek nealkoholických nápojů, tuzemských i zahraničních vín, značkových sektů a lihovin.
Pýchou v naší nabídce je velký sortiment vín z celého světa, v sortimentu jich naleznete přes 2 000 druhů.

Osobní přístup
Nedílnou součástí našich služeb je i individuální poradenství, každému zákazníkovi se nesnažíme pouze prodat, ale nalézt řešení právě pro něj na míru.
Vaše objednávky jsme schopni optimalizovat, zkonzultovat s Vámi Váš nabídkový sortiment, uspořádat specializovanou ochutnávku vín a pokud chcete, doporučíme Vám ta nejvhodnější vína k Vašemu jídelnímu lístku.

Naše hlavní krédo?

Vážíme si našich zákazníků.


Flexibilita
Zboží se k zákazníkům dostává do 24 hodin.Každý měsíc společnost vydává akční leták. V letáku naleznete prezentaci novinek a velké množství cenově zvýhodněných produktů. Věříme, že vám tento letákový-katalog pomůže k lepší orientaci ve zboží, které vám nabízíme a usnadní vaše objednávky.

Neváhejte a začněte s nám!


Objednávat můžete dnes!Slevy
Pro věrné zákazníky při vyšších odběrech poskytujeme slevy. Obchodní podmínky vždy domluvíte s našimi obchodními zástupci. Neváhejte se nás zeptat na cokoli, co by mohlo ovlivnit Vaše rozhodnutí a obchody.


Tvin, velkoobchod s nápoji - váš velkoobchodní dodavatel potravin v Praze

Navštivte nový E-shop společnosti Tvin, a. s. Naleznete zde celý sortiment pro podnikatele.
V e-shopu mohou nakupovat pouze podnikatelé s platnou registrací.

TVIN, a. s.
Letáková akce