Možnost odběru zboží


Závoz k zákazníkovi

Pokud jste zákazníky společnosti TVIN, a. s. můžete si nechávat zboží zavážet z distribučních středisek. Zboží Vám zavezeme zdarma při odběru nad 3.000,- Kč bez DPH.
Závozy jsou uskutečňovány každý pracovní den na základě objednávek, zpravidla do 24 hodin od objednání zboží, dle rozvozového plánu.


Těšíme se na spolupráci s Vámi!

V nákupu Vám může pomoci náš akční leták, kde pro Vás každý měsíc chystáme sortiment zboží za příznivé ceny. Chceme být místem, které Vám opakovaně poskytne pohodlný a rychlý nákup do Vaší společnosti.
Udělejte nákup za bezkonkurenční cenu!


Objednávání zboží


Objednávku u naší společnosti vytvoříte:


E-mailem:
  • info@tvin.cz

Telefonicky:
  • 234 725 789

Předáním objednávky:  
  • obchodnímu zástupci
  • našemu řidiči

E-shop:


Pravidelné volání

Služba pravidelné volání je určena pro zákazníky, kteří nechtějí myslet na to, že musí objednat zboží a navíc ušetří za telefonní poplatky. Stačí nahlásit u telefonní operátorky požadované termíny volání a naše telefonní operátorky Vám zavolají pro objednávku.


Náměty, připomínky, stížnosti

Stále se snažíme zlepšovat kvalitu našich služeb, a proto pokud nejste s něčím u naší společnosti spokojeni nebo máte nějaký námět, co bychom měli zlepšit, kontaktujte prosím svého obchodního zástupce nebo můžete kontaktovat přímo vedení společnosti na e-mail info@tvin.cz
Kontakt pouze pro E-shop společnosti Tvin, a. s.:

Telefon pro e-shop: 467 770 070
E-mail pro e-shop: b2b@tvin.cz

V e-shopu mohou nakupovat pouze podnikatelé s platnou registrací.

Kontakt na reklamační oddělení.

Od 1. 2. 2016
MOŽNOST MIMOSOUDNÍHO ŘEŠENÍ SPORU PROSTŘEDNICTVÍM ČESKÉ OBCHODNÍ INSPEKCE

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů je systém, který při řešení sporů mezi spotřebiteli a podnikateli umožňuje alternativní postup mimo klasickou soudní cestu. V případě nespokojenosti se Zákazník může se svým podnětem obrátit na subjekt mimosoudního řešení sporů, kterým je v tomto případě Česká obchodní inspekce jako příslušný orgán státního dozoru. Česká obchodní inspekce má k dispozici potřebné informace o alternativním postupu, kterým může zákazník spor řešit. Více informací o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů naleznete na internetové adrese České obchodní inspekce.

Podle současné právní úpravy obchodních podmínek.TVIN, velkoobchod potravin vydává akční letáky pravidelně každý měsíc

Navštivte nový E-shop společnosti Tvin, a. s. Naleznete zde celý sortiment pro podnikatele.
V e-shopu mohou nakupovat pouze podnikatelé s platnou registrací.

TVIN, a. s.
Letáková akce